Ознака: џејмс мидлтон

Помладиот брат на Кејт Мидлтон открива како пчеларството му помага

Џејмс, помладиот брат на војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, откри дека неговото ново хоби пчеларството, го споделува со неговата свршеница Ализе. Парот мораше да...