Ознака: промотивни

Новитети за 75-та сезона во Ф1 – од измени во форматот...

Шампионатот во Формула 1 за годинава почнува в сабота, со трката во Бахреин, предвидени се вкупно рекордни 24 трки сезонава, одново ќе има и...

НЛБ банка воведе нови промотивни станбени кредити со намалени каматни стапки...

Почнувајќи од први октомври, НЛБ банка воведе нови промотивни станбени кредити со намалени каматни стапки фиксни до 10 години и посебни поволности до 31.12.2019...