Ознака: од кол на кол

Премиера на комедијата „Од кол на кол“ во Кавадарци

Вечерва со почеток во 20 часот на сцената на Домот на културата „Иван Мазов Климе“ во Кавадарци се случува премиера на претставата „Од кол...