Убер-возачот на Викторија Бекам без маица на себе

Поранешната спајс-девојка, Викторија Бекам, на Инстаграм објави фотографија со својот помлад убер-возач, кој во тој момент не носи маица на себе.
Станува збор за нејзиниот син Бруклин, кој штотуку се откажал од њујоршката школа за фотографија, и се вратил во Лондон кај семејството.

Мајката, како што објави „Дејли мејл“, среќна поради таквиот развој на настаните, објави уште неколку семејни фотографии на социјалните мрежи.