Ознака: Одбојкарските

Одбојкарските селекции тргнуваат кон првите победи

Во мечевите денеска во СЦ „Борис Трајковски“ во Скопје, во второто коло на Сребрената европска лига, одбојкарките од 17.30 часот играат со Летонија, а...