Ознака: НБЦ

Макпетрол и Вардар со високи амбиции

КУГЛАЊЕ - КУП НА НБЦ Резултатот во Бачка Топола покажа дека можеме да се носиме и со многу поквалитетни екипи, вели кугларот на Вардар, Дарко...