Ознака: Министерство за еконимија

Бектеши може и лично да го побара Мицкоски, ги бара контактите...

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска од собраниска говорница го повика лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски јавно да ги соопшти контактите за набавка на...