Ознака: КОЛОТО

Баер и Интер први се пласираа во ЛШ за идната сезона

Новата сезона на најсилното европско клупско натпреварување ќе биде првата со изменет систем на натпревари и со зголемен број учесници. Во саботата Баер обезбеди...