Ознака: фалсификувана полиса

Билтен

Уапсен тетовец што ограбил трафика Пред угостителски објект на улицата Борис Кидрич во Тетово, полициски службеници од СВР-Тетово го лишиле од слобода 31-годишниот тетовец С.С.,...