Ознака: коњички клуб Илинден

Утре втор Октомвриски коњички турнир

Вториот Oктомвриски коњички турнир и 6-то коло од Отвореното првенство на Македонија во прескокнување на пречки, ќе се одржат утре со почеток во 11...