Ознака: протести „Србија против насилството“

Брнабиќ: Подготвена сум да дадам оставка на функцијата во секој момент

Премиерката на Србија Ана Брнабиќ зборувајќи денес за барањата од протестите „Србија против насилството“, повтори дека власта ќе се менува само на избори и...