Ознака: „Нетфликс“

Филмот „Мајка“ е предвидлив и непривлечен

Филмот „Мајка“ не ја напушта листата на најгледани наслови. Станува збор за нов филм во продукција на „Нетфликс“, во кој главната улога ѝ е...

Австралиската драма на Новак Ѓоковиќ ќе добие серија на „Нетфликс“

Драматичната ситуација во која се најде водечкиот светски рекет, Србинот Новак Ѓоковиќ, во изминатите десет дена, ќе биде прикажана во форма на документарен серијал...

Кога ги гледам епизодите си мислам „леле, човек, јас го правев...

Никола Ангелкоски работеше на серија на „Нетфликс“ Никола Ангелкоски работеше на серијата на „Нетфликс“, „Вичер“ или „Вештерката“. По една година работење од дома, перманентна комуникација...