Ознака: без преживеани

Нема преживеани во најсмртоносната авионска несреќа во Непал

Непалските власти денеска соопштија дека нема преживеани во најсмртоносната авионска несреќа во земјата во последните 30 години, иако спасувачките екипи сè уште трагаат по...