Ознака: онлајн-петиција

Огнената група со онлајн петиција ќе бара разрешување на министрите од...

Со петиција на интернет „Огнената група“ на ДУИ вели дека ќе почне обид за разрешување на Артан Груби и на владини министри. Ова вчера го најави претставникот на...

Покрената онлајн-петиција за одземање на бугарското државјанство од Македонци за кои...

Онлајн-петиција за одземање на бугарското државјанство на Македонци што шират омраза за Македонија е креирана од фејсбук-страницата „Бугари од Македонија“, чиј основач е бугарскиот...