Ознака: „Мајка“

Филмот „Мајка“ е предвидлив и непривлечен

Филмот „Мајка“ не ја напушта листата на најгледани наслови. Станува збор за нов филм во продукција на „Нетфликс“, во кој главната улога ѝ е...