Ознака: Блек Хок

ФОТОГАЛЕРИЈА – Петровска и Агелер на вежба со хеликоптери „Блек хок“:...

Петровска и Агелер на вежба со хеликоптери „Блек Хок“ на „Криволак“ Министерката за одбрана Славјанка Петровска и амбасадорката на САД, Анџела Агелер денеска го посетија...