Ознака: Регоналниот центар за гранични работи Југ

Министерот Чулев во посета на ОВР Кавадарци и РЦ Југ

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска го посети ОВР Кавадарци и Регоналниот центар за гранични работи Југ, кој се наоѓа во Кавадарци. На состанокот...