Ознака: Никос Хардалиас

Грција загрижена поради зголемувањето на бројот на заболени од коронавирус

Грчките власти изразија загриженост за порастот на заразените од ковид-19 во земјата што се подготвува за претстојниот почеток на туристичката сезона. - Секој што мисли...