Ознака: испадна

Скопје нема да го види Селтик, Шкендија испадна од квалификациите за...

Фудбалерите на Шкендија се сопнаа на првата пречка во квалификациите за пласман во Лигата на шампионите. Македонските шампиони не успеаја да го минат првакот...