Ознака: зачувување на мир

Горд сум што успеавме да го зачуваме мирот, истакна Вучиќ

Горд сум што успеавме да го зачуваме мирот во неделата зад нас, објави српскиот претседател Александар Вучиќ на својот Инстаграм профил. Александар Вучиќ посебно им...