Ознака: внатрепартиска дебата

Ахмети за расправијата во ДУИ: Партијата може без мене, но и...

ДУИ може да функционира без кој било поединец затоа што има стабилни структури, изјави денеска лидерот на партијата Али Ахмети по вчерашниот апел до...