Ознака: саем Келн

„Витаминка“ меѓу водечките компании во кондиторската индустрија на саемот ИСМ во...

Прилепската компанија „Витаминка“ својот асортиман го претстави на саемот ИСМ Келн, Германија, што е еден од најголемите и најважни настани за кондиторски производи и...