Ознака: Рајанер

„Рајанер“ го најави крајот на ерата на евтини летови од 10...

Мајкл О’Лири, извршен директор на „Рајанер“, изјави дека ерата на евтини билети од 10 евра е завршена и дека нискобуџетната компанија повеќе нема да...