Ознака: Љубовната соба

Документарецот „Љубовната соба“ номиниран за БАФФ во Њујорк

Долгометражниот документарен филм „Љубовната соба“ во режија на Сузана Диневски е номиниран за награда во категоријата на долгометражни документарни филмови прикажани на фестивалот БАФФ....