Ознака: изборна кражба

Тривиќ обвинува за изборна кражба, Додик ги напаѓа амбасадорите

Босна и Херцеговина Подготвил: Mарјан Велевски Партијата за демократски напредок (ПДП) не се откажува од тврдењето дека кандидатката на опозицијата за претседател на Република Српска, Јелена...