Ознака: силувале

Скопјанка пријавила дека тројца малолетници го силувале нејзиниот син

Скопјанка на возраст од 45 години во полициската станица Бит Пазар пријавила дека нејзиниот малолетен син бил сексуално злоставен во август годинава. Жената во полиција...