Ознака: порно-ѕвезда

Почнува судењето против Трамп за аферата со порно-ѕвездата

Доналд Трамп денеска ќе има можност да слушне од обвинителите како го прекршил законот со наводната тајна исплата на порно-ѕвезда за време на неговата...