Ознака: четвртфинале ЛШ

Манчестер Сити ќе „удри“ на Баерн Минхен во четврт-финалето на ЛШ,...

Двојките од четврт-финалето на фудбалската Лига на шампионите беа одредени со денешната ждрепка влечена во Нион, Швајцарија. Европскиот првак Реал Мадрид ќе ја продолжи одбраната...