Ознака: Алекс Родригез.

Џенифер Лопез размислува да не стапи во брак со Алекс Родригез

По откажувањето на нивната венчавка во Италија, во јуни, Џенифер Лопез размислува да не стапи во брак со поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез, со...

Џенифер Лопез: Алекс е мојата „сродна душа“

Џенифер Лопез е годинашната добитничка на видеонаградата „Мајкл Џексон“ за особен придонес во областа на музичките спотови и филмовите, со кои добитниците се претставуваат...