Ознака: приватно основно училиште

Наставничка од приватно основно училиште во Скопје, физички нападнала ученичка

Според информациите од МВР, вчера во 14.30 часот во Полициската станица Карпош, М.Д.(46) од Скопје пријавил дека на 22.03.2023 околу 10.30 часот во приватно...