Ознака: Милевски:

Милевски: Во финалето го имаше сето она што може да го...

Не само финалниот натпревар туку и целото СП во Катар беше едно од најдобрите, ако не и најдобро досега, по она што го видовме...

Милевски: Целта е да се освои првото место во групата

Нѐ чекаат шест тешки натпревари. Императив во оваа селекција е секој да го даде најдоброто од себе. Фудбалерите да покажат дека имаат потенцијал, да...