Ознака: алтернативата

Ако не биде Џо Бајден, тогаш кој е алтернативата?

Може ли актуелниот претседател на САД да не биде претседателски кандидат на претстојните претседателски избори Во еден неодамнешен официјален извештај (инициран од американскиот јавен обвинител...