Ознака: кражба на гласови

Таравари најави протестен марш на Алијанса за Албанците и Алтернатива

Генералниот секретар на Алијансата за Албанците, Арбер Таравари, вечерва во гостување на ТВ 24 Вести најави дека заедно со Алтернатива идниот понеделник ќе одржат...