Ознака: самоуби

Во Велес се самоуби маж кој тешко повреди 25-годишна девојка, таа...

Се самоуби 38-годишниот маж, попладнево во неговиот стан во Велес на улица „Андон Шурков“, кој утрово тешко ја повреди својата 25-годишна невенчана сопруга, која...