Ознака: одземено бебе

Полицијата го пронајде одземено дете во Скопје, приведена сторителката

Полициски службеници од СВР Скопје денеска ја лишија од слобода С.С. од Скопје, набрзо по добиена пријава околу 11.30 часот дека одземала бебе од...