Ознака: фудбалска вечер

Сѐ е подготвено за нова голема фудбалска вечер

ЛИГА НА ШАМПИОНИТЕ, ФИНАЛЕ, МАНЧЕСТЕР СИТИ - ИНТЕР Во Истанбул, каде што во 2005 година се одигра едно драматично финале на Лигата на шампионите, вечерва...