Ознака: 120 денари

Собранието ги усвои измените на Законот за субвенциониран студентски оброк, до...

Собранието денеска во рамки на продолжението на 91. седница со 58 гласа „за“ и со 21 „воздржан“, го донесе Законот за изменување на Законот...