Ознака: „Ти“

Промоција на книгата „Ти, моја, безмилосна една“ од Цветанка Колева

Во организација на Домот на културата „Иван Мазов Климе“ и библиотеката „Феткин“- Кавадарци вечерва со почеток во 18.30 часот а во рамките на манифестацијата...

Опасниот шарм на убиецот од хит-серијата „Ти“

Стабилната формула на Нетфликс, која успешно го заробува вниманието на гледачот, освен што вклучува одлични филмски наслови, не разочарува ниту со широката понудена палета...