Ознака: Младата

Младата репрезентација ќе игра со Србија и со Фарските Острови

КВАЛИФИКАЦИИ ЗА ЕП ЗА ФУДБАЛЕРИ ДО 21 ГОДИНА Репрезентацијата на Македонија за фудбалери до 21 година ги продолжува квалификациите за пласман на Европското првенство (ЕП)...