Ознака: Дневен весник (Ед. бр. 25429)

Почна продажбата на билетите за СП во Катар

ФИФА нуди и поединечни билети за групната фаза, по цена од 69 долари по натпревар за гледачите од странство, што е најниска цена од...

Пораката од Водици

Повикот за сплотеност што стигна од младите луѓе на Водици е чин што најдобро говори за свеста на општеството, особено на младите, дека повеќе...