Ознака: 43 годишник

Исчезнат е 43-годишник со здравствени проблеми

Тетовската полиција информира дека кај нив е пријавено исчезнување на 43-годишник кој има здравствени проблеми. – На 25.09.2022 во 08.50 часот во Полициска станица Тетово...