Ознака: Вембли

Нова „класика“ Ливерпул – Манчестер сити

Во денешното прво полуфинале играат Ливерпул - Сити, а утре се среќаваат Челси - Кристал палас ФУДБАЛ, ФА-КУП По само шест дена од првенствениот меч и ремито,...