Ознака: Шортс

Бон на Шортс против Стразбур за пласман на фајналфор-турнирот

Шпанија сигурно ќе има два тима на фајналфор-турнирот, откако две четвртфинални двојки се составени со екипи од таа земја, меѓу кои и актуелниот победник...