Ознака: луксузните

Дали луксузните патувања се исти по пандемијата?

Рајскиот архипелаг во Индиски Океан, кристално чистите води на Малдивите, белиот песок и скриените заливи и лагуни со децении ги привлекуваат љубителите на луксузот...