Ознака: разговараат

Кралицата Елизабета и принцот Хари денеска ќе разговараат во четири очи

Кралицата Елизабета денеска го повика својот внук, принцот Хари, на „кризен состанок“, за да разговараат во четири очи за идните активности за него и...