Ознака: претепување

Синовите на Мијалкови демантираат дека претепале момче

Синовите на поранешниот директор на УБК, Сашо Мијалков и на ексдиректорот на Царинската управа, Влатко Мијалков, Александар и Филип, преку допис до медиумите реагираат и...