Ознака: фестивал Манаки

„Домаќинство за почетници“ на Горан Столевски го отвори 44. Издание на...

Филмот „Домаќинство за почетници“, по сценарио и во режија на Горан Столевски, а во продукција на Лист Продукција го отвори 44. издание на ИФФК...