Ознака: Милчо

Необјавен саундтрак за „Бикини Мун“ на Милчо Манчевски

Новиот албум на еден од најреномираните композитори на филмска музика кај нас, Игор Василев-Новоградска, ќе биде промовиран на 22 јули, во МКЦ, во Скопје....