Ознака: холивудски ѕвезди

Екипата на „Медена земја“ се дружеше со холивудските ѕвезди

  Екипата на документарниот филм „Медена земја“ се дружеше со познатите холивудски ѕвезди меѓу кои беа Роберт Де Ниро, Леонардо ди Каприо, Бред Пит и...