Ознака: Список на терминали

Крис Прат е специјалец во новата серија „Список на терминали“

„Амазон стјудиос“ го објави првиот трејлер за нивната нова серија „Список на терминали“. Станува збор за акционен трилер инспириран од истоимениот роман на Џек...